Spotkanie opłatkowe PSFCU w NY 2022

5 grudnia w restauracji Giando on the Water, odbyło się spotkanie opłatkowe Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Nowym Jorku. Z sali bankietowej, ropościerał się cudowny widok na Manhattan, co dodawało temu świątecznemu spotkaniu, wyjątkowego uroku. 

Coroczny opłatek Naszej Unii to okazja do podsumowań, a także, podziękowania za mijający rok. Jak powiedzieli przedstawiciele PSFCU, był to rok bardzo dobry pod względem liczby nowych członków jak i zysków w PSFCU. W spotkaniu udział wzięli członkowie Rady Dyrektorów oraz Rady Nadzorczej PSFCU, a także, przedstawiciele oddziałów w Nowym Jorku. Licznie zgromadzeni liderzy polonijnych organizacji i biznesów, przybyli z różnych części miasta, a także z Long Island. Gościem honorowym był Konsul Generany RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki.

Na koniec wieczoru, koncert kolęd oraz własnych przebojów, zaśpiewała specjalnie zaproszona na tę okazję z Polski, piosenkarka Paulla. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here