Spotkanie z Justyną Kowalczyk w P-SFUK w Nowym Jorku

Reklama - Advertisement

Mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w narciarstwie klasycznym, Justyna Kowalczyk, odwiedziła Polonię w USA. Dzięki Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, Polonia miała okazję spotkać się z Justyną, zadać jej swoje pytania, zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf. Każdy podekscytowany był możliwością poznania naszego “skarbu narodowego” jak wyrażali się o niej jej kibice.

Pierwsze spotkanie miejsce miało 24 kwietnia w oddziale P-SFUK w Nowym Jorku, przy McGuinness Blvd. na Greenpoincie. Po oddziale Justynę Kowalczyk oprowadził Pan Krzysztof Matyszczyk, przewodniczący rady dyrektorów. Justyna miała okazję poznać nie tylko historię Naszej Unii, ale i dzielnicy Greenpoint. Dodatkowo, pod oddziałem Naszej Unii zaparkowany był oryginalny Fiat 126 – Maluch, należący do Radio RAMPA – na jego widok, Justyna Kowalczyk, z wielką radością, stwierdziła, że nie może nie mieć w nim zdjęcia, jako że w Polsce jest ich już coraz mniej.

Podczas swojej wizyty w USA, Justyna Kowalczyk była gościem honorowym biegu Polonia 5k Run, który miejsce miał w niedzielę, 26 kwietnia, w Wallington, NJ i sponsorowany był również przez Polsko-Słowiańską Unię Kredytową.

Galeria ze spotkanie w New Jersey: http://www.radiorampa.com/rampaphoto/spotkanie-z-justyna-kowalczyk-w-p-sfuk-w-new-jersey/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania w Nowym Jorku:

 

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here