STANowisko ze Stolicy: jak najlepiej zainwestować swoje oszczędności w dzisiejszych czasach?

Reklama - Advertisement

W codziennym Espresso Show w Radio RAMPA usłyszeć możecie korespondencję z różnych ośrodków Polonii w USA – w każdy czwartek o godz. 11:10 a.m. zaprasza Was Patryk Czerowny, który prosto ze stolicy USA, Waszyngtonu, relacjonuje i komentuje istotne kwestie i zagadnienia. W tym tygodniu gościem Patryka jest pan Profesor Tomasz Mroczkowski z American University, który jest profesorem nadzwyczajnym w tej jednej z najlepszych szkół biznesowych w Stanach Zjednoczonych.

Prof. Mroczkowski / Zdjęcie: American University

Pan Profesor opowiada o tym jak doszedł do tak wysokiego stanowiska i jakie jest obecnie jego zaangażowanie zawodowe w sprawy polskie. Ponadto, Pan profesor udziela porady dotyczącej inwestycji w obecnych, dość niespokojnych czasach, a na koniec komentuje kurs dolara i złotówki. Cenne informacje prosto z DC — zaprasza Patryk Czerwony!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here