Świąteczny Uśmiech Dziecka po raz drugi z Naszą Unią

Reklama - Advertisement

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wraz z Fundacją Uśmiech Dziecka zaprasza do wzięcia udziału już w drugiej, wspólnej świątecznej akcji charytatywnej “Świąteczny Uśmiech Dziecka”. W tym roku zbieramy fundusze na pomoc potrzebującym dzieciom w USA, hospicjum dla dzieci w Łodzi i polskiego hospicjum onkologicznego w Wilnie na Litwie.

Okres Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrze­bujących i chorych dzieci. Jesteśmy przeko­nani, ze dzięki Państwa hojności wywołamy świąteczny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach. Aby dokonać wpłaty, należy udać się do oddziału PSFCU, wypełnić kupon i oddać go do kasy. Wpłaty mogą też być doko­nane jako transfery pomiędzy kontami przy użyciu Bankowości Internetowej lub aplikacji Bankowości Mobilnej PSFCU.

Fundacja Uśmiechu Dziecka otworzyła w Naszej Unii 3 oddzielne konta, na które można wpłacać środki: Hospicjum dla Dzieci w Łodzi (konto PSFCU nr 1276680), Hospicjum im. Błogosławionego Księdza Michała M. Sopoćki w Wilnie (nr konta 1276683) oraz na potrzeby Fundacji Uśmiechu Dziecka (nr  konta  1276701). Pieniądze można wpłacać od 27 listopada 2015 r. do 9 stycznia 2016 r. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną kwotę.

To już druga edycja akcji „Świąteczny uśmiech dziecka”. W zeszłym roku dzięki hojności Członków Naszej Unii udało się zgromadzić prawie 152 tys. dolarów, które trafiły do trzech hospicjów w Polsce (w Rzeszowie, Białymstoku i Krakowie) oraz na potrzeby medyczne polonijnych dzieci.

Fundacja Uśmiechu Dziecka jest zarejestrowaną organi­zacją charytatywną (not-for-profit) zgodnie z paragrafem 501(c)(3) Kodeksu Podatkowego USA i nie jest stowarzy­szona z P-SFUK. Wpłacone kwoty mogą być odliczone od podatków – prosimy skontakować się z doradcą podatkowym.
Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here