Dobry rok dla PSFCU – przybyło 4 tysiące członków

Reklama - Advertisement

3 grudnia w głównym oddziale Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej przy McGuinness Blvd. na Greenpoincie, miejsce miało spotkanie świąteczne Naszej Unii. Jest to już coroczna tradycja. W trakcie spotkania, partnerzy i przyjaciele, tej największej polskiej instytucji finansowej poza granicami Polski, spotykają się aby podsumować mijający rok i złożyć sobie życzenia na rok nadchodzący.

W spotkaniu udział wzięli CEO Bogdan Chmielewski, członkowie zarządu i rady nadzorczej, a także rada dyrektorów, z przewodniczącym Krzysztofem Matyszczykiem na czele. Obecni byli przedstawiciele wszystkich organizacji sponsorujących P-SFCU, w tym goście z Chicago, prezes Związku Klubów Polskich Jan Kopeć.

W spotkaniu udział wzięli również członkowie m.in. Instytutu Józefa Piłsudskiego, Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej, Centrali Polskich Szkół Dokształcających, Stwarzyszenia Chórów Polonijnych w Ameryce. Nie zabrakło również gości specjalnych, wśród nich rodzice Michaela Ollisa, żołnierza który w Afganistanie oddał życie za polskiego porucznika Karola Cierpicę, oraz profesor Marek Chodakiewicz, wykładający w The Institute of World Politics w Waszyngtonie.

Mijający rok podsumował CEO Naszej Unii Pan Bogdan Chmielewski. Niewątpliwie, najważniejszą informacją był fakt, że w tym roku w Naszej Unii przybyło 4 tysiące nowych członków, a Unia poszerzyła swoją działalność o nowy oddział w miasteczku Schaumburg w stanie Illinois.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here