Teatr: Kiedy Kota Nie Ma 2016

Reklama - Advertisement

Szanowni Panstwo,

Z przyczyn niezaleznych od organizatorow (Top Artist Agency) koncert Teatr: Kiedy Kota Nie Ma 2016 zostaje przesuniety na inny termin. O nowym terminie poinformujemy panstwa w ogloszeniach. Z powodu zaistnialej sytuacji serdeczie przepraszamy.

Top Artist Agency


Teatr: Kiedy Kota Nie Ma”
      • New Britain, CT – Sobota 8 października, 7:00 pm

      • Rahway, NJ – Niedziela 9 października, 5:00 pm

        Kiedy-Kota-nie-ma---New-Jersey-poster

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem?

Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

 


Rampa Bilety do nabycia


Teatr: Kiedy Kota Nie Ma

Sobota 8 października, 7:00 pm

New Britain High School
110 Mill Street
New Britain, CT 06061 – Mapa

Kup Bilety – New Britain, CT


Niedziela 9 października, 5:00 pm

Union County Performing Arts Center
1601 Irving Street
Rahway, NJ 07065 – Mapa

Kup Bilety – Rahway, NJ

** *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here