Tomasz Adamek planuje walkę pożegnalną w Polsce, jeszcze przed ślubem córki

Advertisement - Reklama

Tomasz Adamek ogłosił po raz pierwszy, w sobotniej rozmowie z Radio RAMPA, że chce zorganizować w Polsce swoją walkę pożegnalną, jeszcze w najbliższej wakacje, zaraz przed ślubem swojej córki. 

Z Tomkiem rozmawialiśmy przed walką Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem, która miejsce miała 7 marca w Nowym Jorku. “Góral” podzielił się tym co poradził Kownackiemu, a także, jak bokser powinien podchodzić do ewentualnej porażki. 

Tomasz Adamek powiedział również o swoich planach – chce walki pożegnalnej w Polsce, bo jak mówi, zasługują na to jego kibice, którzy towarzyszyli mu na walkach w różnych częściach świata. Dowiadujemy się również o szczegółach ślubu jego córki – gdzie i z kim młoda Panna Adamek weźmie ślub jeszcze w lipcu tego roku? Posłuchajcie!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here