Tragedia w polonijnej rodzinie na Long Island – 38-letnia kobieta została zamordowana przez męża

GoFundMe
Reklama - Advertisement

Tragedia w środowisku polonijnym – nie żyje 38-letnia Wioletta Murawski. Została śmiertelnie raniona przez swojego męża, 44-letniego Ryszarda Murawskiego, przed domem pary w Lindenhurst, na Long Island.

Jak podaje policja, do tragedii doszło 3 stycznia przed domem pary, przy 171 South i 14th Street, około 8:30 wieczorem. Mężczyzna uciekając z miejsca zdarzenia, wjechał autem w budynek przy New York Avenue i West Hoffman Avenue. Został aresztowany i przewieziony do szpitala. W piątek, Ryszard Murawski wypuszczony został ze szpitala i został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

Pani Wioletta osierociła dwóch synów, jak przeczytać można w informacji umieszczonej na portalu GoFundMe, gdzie prowadzona jest zbiórka funduszy m.in. na pokrycie kosztów pogrzebu i transportu ciała kobiety do Polski. Twórcy zbiórki, wspominają ją jako osobę, która ”poświęciła swoje życie swoim synom aby mieli lepszą przyszłość. Znamy ją za jej poświęcenie i sumienność w pracy. Była ona też niesamowitą koleżanką na której można było zawsze polegać.”

Link do zbiórki: KLIKNIJ TUTAJ

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here