Reklama - Advertisement

Tragedia w polskiej rodzinie w Linden, New Jersey. W niedzielę, 19 lutego, około godziny 9:30 rano, policja odpowiedziała na wezwanie o strzelaninie w domu przy Chatam Place. Oficerowie po przybyciu na miejsce, zlokalizowali dwie ofiary dorosłe oraz jedną nieletnią ofiarę – wszyscy nie żyli. Druga nieletnia ofiara, została przetransportowana do Newark University Hospital w stanie krytycznym, ale nie udało się jej uratować, co potwierdziła policja z Linden w korespondencji z Radio RAMPA. 

Jak podaje policja, sprawca zdarzenia, to jedna z ofiar. 

Radio RAMPA ustaliło, że tragedia dotyczy rodziny polskiego pochodzenia – małżeństwa i dwójki ich dzieci. 

Burmistrz miasta Linden, Derek Armstead, napisał na Facebooku: “There simply are no words to describe the trauma, heartbreak and sorrow that we are all experiencing.” – Nie ma słów, aby opisać tragedię, złamane serce i żal, jakiego wszyscy dzisiaj doświadczamy.”

W mediach społecznościowych, wiele osób polskiego pochodzenia składa kondolencje rodzinie zabitych. 

Zdjęcie: Linden PD

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here