Tragiczny wypadek na Greenpoincie: 54-letni rowerzysta nie żyje

Reklama:

W godzinach porannych, w piątek, 5 lutego, doszło do tragicznego wypadku przy Greenpoint Ave. Bridge na Greenpoincie.

Według policji, 54-letni, biały mężczyzna, wywrócił się przejeżdzając przez most na rowerze. Rowerzysta poruszał się w kierunku północnym, od strony Greenpoint Avenue i Kingsland Avenue. Policja odpowiedziała na wezwanie pod numerem 911, a po przybyciu na miejsce zdarzenia, mężczyzna był już nieprzytomny. Po przewiezieniu do szpitala Woodhull, zmarł.

Według policji, mężczyzna prawdopodobnie doznał ataku serca, a do wypadku nie doszło w wyniku zderzenia z samochodem. Policja nie może ujawnić jeszcze tożsamości mężczyzny, ale zgodnie z ich informacją, był on urody wschodnioeuropejskiej.

Dzisiaj rano nad Nowym Jorkiem przeszła burza śnieżna. Padający deszcz ze śniegiem utrudniał warunki drogowe. Ze względu na śledztwo, przejazd przez Greenpoint Avenue Bridge zablokowany był przez kilka godzin.

Poniżej nagranie z mostu dwie godziny po wypadku. Most zablokowany był dla pojazdów przez NYPD Highway Patrol. W miejscu wypadku trwało śledztwo.

Aktualizacja, 9 lutego, 2016: policja potwierdziła tożsamość mężczyzny: był to Polak, Marian Wojciech Baran.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.
Monika Adamski

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts