Trzej tenorzy, łączą różne style muzyki i swoje pasje – zespół TRE VOCI w NYC!

Reklama - Advertisement

Zespół Tre Voci – Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – to muzycy, prezentujący crossover muzyczny – łączą operę z pop z muzyką filmową. Jako trzej tenorzy, wykonali nietuzinkowe wersje takich hitów jak “I don’t want to miss a thing,” czy “Hallelujah,” ale także “Skyfall” Adele, oraz piosenki Justina Timberlake’a czy Miley Cyrus. 

Pochodzą z Poznania i Gdańska, ale ich pierwszy koncert zagrali w Krakowie,  drugi… już w Chicago! To było 7 lat temu, a przed kilkoma dniami, wystąpili już dla pełnej sali Copernicus Center – w Chicago śpiewając po raz trzeci. 

Podczas swojej wizyty w Nowym Jorku, zespół Tre Voci odwiedził studio Radio RAMPA, aby porozmawiać o swojej pasji, włożonej w swój sukces pracy i edukacji, a także, marzeniach i planach na USA. 

Zapraszamy, jednocześnie zapowiadając, że zespół planuje koncertować w NYC jeszcze w tym roku. W Polsce sale wypełniają już po brzegi, jak będzie w USA?


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here