Tydzień w Minutę – Odcinek 36 (Czesław Mozil w kulisach programu)

Advertisement - Reklama

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu Tydzień w Minutę. Niezmiennie program poprowadziły dla Was Anna Matlewska i Monika Adamski. Niestety i tym razem nie udało nam się przekazać najważniejszych wiadomości minionego tygodnia w minutę. Z tej okazji zapewniamy, że na pewno powstanie odcinek 37.

Rozpoczynamy od US Open 2016, które było jednym z największych wydarzeń sportowych bieżącego roku. Pomimo tego, że Agnieszka Radwańska nie zwyciężyła, to na pierwszym miejscu znalazła się Niemka – polskiego pochodzenia. Czujemy się więc jakby to Polska zwyciężyła cały turniej US Open 2016. Tym samym przechodzimy do Karpacza, gdzie mistrzynią świata w warcabach została Polka – Natalia Sadowska.

W Polsce odbyła się premiera filmu Smoleńsk, a w Nowym Jorku na Borough Parku świętowaliśmy 20-lecie istnienia oddziału Naszej Unii. To tylko jedne z wielu wiadomości minionego tygodnia.

W kulisach programu gość wyjątkowy, czyli Czesław Mozil, który zaprasza Was osobiście na koncerty. Jakich argumentów używa?

Piszcie, komentujcie, udostępniajcie.

Miłego oglądania!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here