Tydzień w Minutę – Odcinek 43 – Oszuści garnkowi grasują!

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na kolejny odcinek programu Tydzień w Minutę – w tym wydaniu, komentujemy ostatnie doniesienia polityczne – rok rządów PiS, a w USA – tydzień do wyborów prezydenckich, podsycony ponownie otworzonym śledztwem w sprawie emaili Hillary Clinton.

Ponadto, wiadomości sportowe i rozrywkowe – koncert zespołu PIERSI za nami, tak jak i spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim. W ten weekend celebrowaliśmy również 77. rocznicę istnienia pomnika Króla Jagiełły w Central Parku, oraz jego odsłonięcie po renowacji.

Oprócz tego, wielkie oszustwo w metropolii nowojorskiej – podejrzani handlarze, sprzedają bardzo przekonywującą podróbkę Zeptera. Na koniec, w kulisach programu, właśnie ten temat dyskutujemy!

Zapraszają jak zawsze, Monika i Ania.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here