Tydzień w Minutę (Odcinek 49) – Pokaż nam swoją choinkę

Reklama:

Witamy i zapraszamy serdecznie do obejrzenia kolejnego, bo 49. odcinka programu Tydzień w Minutę. Witamy obie, czyli Anna Matlewska i Monika Adamski, ale jak państwo zauważą, Moniki nie ma. Pozdrawiamy ją serdecznie i mamy nadzieję, że wróci do Nas z Polski bardzo szybko.

Tym samym przechodzimy do wiadomości dnia, rozpoczynając od spotkań opłatkowych, które miały miejsce w wielu siedzibach, instytucjach, a my byliśmy tam obecni, aby jak zawsze zdać wam relacje z tego co dzię działo na polonijnych wydarzeniach.

Uroczystości opłatkowe odbyły się w Centrali Polskich Szkół Dokształcających, Instytucie Piłsudskiego, a także w Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Europejskiej.

W Tygodniu w Minutę także o poradniku – czyli jak zostać perfekcyjnym Świętym Mikołajem. Jeśli jesteśmy juz w temacie świąt, to byliśmy obecni na koncercie Dzieci PRL-u, którzy zaprezentowali się w innym repeartuarze niż do tej pory. Tym  razem na specjalną okazje przygotowali kolędy akustycznie.

Zapraszam również Państwa na nowy program na antenie Radio Rampa “Konieczny. Pan od przyrody. Za nami już drugi odcinek programu, szykują się kolejne. Nie powinniście tego przegapić.

Wracamy do tematu świąt. Long Island Business and Institute zaprasza na swój szósty, doroczny koncert kolęd. Wydarzenie będzie miało miejsce w głównym kampusie LIBI.

Na zakończenie świąteczna akcja charytatywna – Świateczny Uśmiech Dziecka. Dołącz i Ty. 

W kulisach programu KONKURS !!! Do wygrania nagrody o łącznej wartości 100$! Idealnie na święta.

Weź udział w wyzwaniu – zrób zdjęcie swojej choinki i wyślij je na [email protected]

About The Author

Related posts