Ultramaratończyk Mariusz “Running Mario” Maćkiewicz – z Londynu do Nowego Jorku

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Mariusz Maćkiewicz, ultrmaratończyk, prowadzący bloga Running Mario. Już w niedzielę, Mariusz udział weźmie w maratonie nowojorskim, na który przybył z Londynu, gdzie mieszka od kilku lat. Jak sam powiedział, ten maraton będzie dla niego czystą przyjemnością. Mariusz bowiem, nie tylko przebiegł w swoim życiu kilkanaście maratonów, ale również, ukończył ultramaraton, biegnąc ponad 70 km.

W Radio RAMPA opowiada właśnie o ultramaratonie – jego tajemnicach i wyzwaniach. Przedstawia nam czym jest tzw. “Bieg rzeźnika,” który odbywa się w Bieszczadach i biegany jest w parach. Czy wiecie, że najbardziej zagorzali maratończycy biegają ponad 120 km? Jaki mają na to czas? Jak znosi to ich organizm? Oraz, o najlepszym sposobie żywieniowym na przebiegnięcie ultramartonu. Zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here