Victoria Cambranes, kandydatka na radną NYC w dystrykcie 33. (wywiad w j. polskim)

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Victoria Cambranes, kandydatka na radną dystryktu 33. w nowojorskiej radzie miasta. Victoria jest córką Polki i Gwatemalczyka – urodziła się na Greenpoincie i biegle mówi w języku polskim. Do rady miasta startuje po raz drugi – w 2017 roku, również z ramienia partii demokratycznej, próbowała pokonać urzędującego radnego Stevena Levina. 

Victoria opowiada o swoim planie wyborczym, którego jednym z głównych elementów jest tzw. land use – czyli zagospodarowanie ziemi w dystrykcie. Victoria przedstawia swój plan na współpracę z deweloperami, przy jednoczesnym zadbaniu o interesy mieszkańców dystryktu. 

Victoria przedstawia również swoje stanowisko w kwestii budżetu i reformy NYPD – kandydatka wierzy, że policjanci, którzy zachowali się niestosownie powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Cambranes krytykuje również działania szefa nowojorskiego związku zawodowego zrzeszającego policjantów. 

Victoria Cambranes komentuje również swoją relację z nowojorską polonią – tłumaczy swoją perspektywę, w kwestii “konfliktu” w jaki weszła swego czasu z niektórymi członkami lokalnej polskiej społeczności. 

Victoria Cambranes w kwestiach ekonomicznych jest również zwolenniczką rozwiązań socjalistycznych – w rozmowie broni swoich poglądów i tłumaczy ich zasadność. 


Radio RAMPA wystosowało zaproszenie do udzielenia wywiadu głównym kandydatom na stanowisko burmistrza miasta Nowy Jork i tym, którzy ubiegają się o stanowisko radnego w dystrykcie 33. Po akcaptacji zaproszenia i przeprowadzeniu wywiadu, będzie on dostępny do odsłuchania i obejrzenia na stronie Radio RAMPA. 

Przypominamy! #POLISHAMERICANVOTE Sprawdź www.PolishAmericanVote.org

PAMIĘTAJ – Prawybory odbędą się 22 czerwca. Właściwe wybory 2 listopada. Więcej informacji Home | NYC Board of Elections (vote.nyc)


 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here