Walentynki last – minute?

Reklama - Advertisement

Jeżeli nie zdążycie już zaplanować podróży do wyspy w kształcie serca (jest to wyspa położona w Australii i należy do Richarda Bramsona, ale służyć może 20 osobom podczas jego nieobecności) lub SPA we Włoszech, pozostaje Wam spędzić walentynkowy weekend w Nowym Jorku.

Wbrew pozorom nie jest to najgorsza opcja. W Nowym Jorku czeka na Was wiele, często darmowych, wydarzeń. I to zarówno dla par jak i dla singli. Nawet jeżeli chcecie wziąć udział w imprezie anty-walentynkowej, i taka znajdzie tutaj swoje miejsce. Posłuchajcie propozycji Moniki.

(ps. najlepsze na końcu – posłuchaj do końca aby dowiedzieć się jak możesz zamówić sobie romantyczną kolację pomiędzy asteroidami – i to właśnie w NYC!)

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here