Wiadomości ze świata – 21 marca 2016

Reklama - Advertisement

Zapraszamy do wysłuchania wiadomości ze świata z dnia 21 marca. W wiadomościach,  m.in. o Twiterze, który skonczył 10 lat, o tragicznym wypadku autokarowym w Hiszpani, o Grecji i jej problemach z imigrantami.

Ponadto, czy słyszeliście, że Hulk Hogan, osoba którą pamietają wszyscy fani restlingu, wygrał proces ze stroną internetową Gawker o taśmę, która nigdy nie powina ujrzeć światła dziennego.

Barack Obama odwiedził Kubę, wraz z liczną grupą kongresmenów oraz osób ze świata biznesu. Jest to historyczny moment w stosunkach między krajami.

Usłyszycie też o zmianach kilmatycznych wywołanych przez fenomen El Nino, o tym, że udało się schwytać jednego z najbardzej poszukiwanych terororystów odpowiedzialnych za ataki w Paryży w listopadzie ubiegłego roku.

Tragiczny w stutkach wypadek w Rosji – samolot linii Fly Dubai, rozbił się przy bardzo silnych wiatrach, zginęła cała 62. osobowa załoga.

Na koniec, zapraszamy do kin: w tym tygodniu pierwsze miejsce w box office zamyka film dla dzieci “Zootopia,” czyli pięknie zrealizowana kreskówka dla dzieci od Walta Disneya.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here