Wirtualny Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Reklama:

Wirtualny Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Zapraszamy na bardzo unikalne i historyczne wydarzenie: Wirtualny Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie.  Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie możemy spotkać się wspólnie jak każdego roku na placu festiwalowy w Sanktuarium. Dlatego też Komitet Festiwalowy postanowił zorganizować wirtualny festiwal. W ten sposób pragniemy sięgnąć do naszych wspólnych wspomnień z ostatnich festiwali oraz utrzymać kontakt ze stałymi gośćmi i wolontariuszami naszego festiwalu.

Komitet Festiwalowy zdecydował się na zorganizowanie wirtualnego festiwalu w formie teletonu.  Bedzie on zawierał elementy z tradycyjnego festiwalu, tak abyśmy znów mogli dobrze się bawić i celebrować polską kulturę i tradycję oraz wesprzeć Amerykańska Częstochowę. Wirtualny Festiwal będzie zawierał występy muzyczne, wywiady z ciekawymi osobami, segmenty kulturalne oraz wiele różnych niespodzianek.

Doroczny Festiwal jest najbardziej dochodową zbiórką pieniędzy organizowaną na utrzymanie Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown, PA. Niemożliwość zorganizowania fizycznego Festiwalu, przyniesie Sanktuarium ogromną stratę finansowa. Wobec tego zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w teletonie za pomocą Internetu w Labor Day, w poniedziałek, 7 września br., od godziny 4 do 8-ej wieczorem przez festiwalową stronę internetową: www.polishamericanfestival.org oraz stronę internetową Sanktuarium: www.czestochowa.us jak i również za pomocą mediów społecznościowych (Facebooka, Twittera oraz YouTube).

Ofiarę na Amerykańska Częstochowę można złożyć zarówno online, na stronie internetowej, jak również dzwoniąc do Sanktuarium pod numer 215.345.0600.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznym Wirtualnym Festiwalu!

About The Author

Related posts