Wybrano Miss Polonia New Jersey 2020

Reklama - Advertisement

Wielka Gala Miss Polonia New Jersey 2020, odbyła się 14 września w Wallington Exchange Restaurant. O tytuł najpiękniejszej ubiegało się sześć kandydatek: Bernadette Pych, Julia Zielinski, Victoria Sieczka, Natalia Lapinski, Paulina Chaim, Wiktoria Jurgowska.

W skład jury weszli: bokser Tomasz Adamek, Agata Król z PSFCU, Ewa Pondo, zeszłoroczna Miss Polonia New Jersey Beata Dul oraz Sławomir Gancarz z firmy Euro Care. 

Tytuł Miss Polonia NJ 2020 otrzymała 18-letnia Victoria Sieczka. Urodziła się w New Jersey i mieszka w Woodridge. Obecnie jest na pierwszym semestrze studiów pielęgniarskich w Berkeley College. Pracuje również w biurze ginekologa. 

Jury przyznało również tytuły:

I Vce Miss Polonia NJ 2020 Julia Zieliński

II Vce Miss Polonia NJ 2020 Bernadette Pych

Miss Publiczności Julia Zielinski

Miss Photo Paulina Chaim

Miss Internetu Bernadette Pych

Wszystkie miss otrzymały atrakcyjne nagrody. Wśród nich bony pieniężne: $1500 dla zwycięzcy od Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, $1000 dla 1 Vice Miss od Auto Smart i Lava 2 Pods i $500 dla III Vice Miss od J&N Kitchen Cabinets LLC. Dodatkowe nagrody stanowiły certyfikaty na usługi od licznych sponsorów.

Dyrektorka konkursu, Katarzyna Marnik, tak podziękowała jego uczestniczkom, już po zakończeniu gali: “Dziewczyny dla mnie każda z Was jest wygraną! Brawa za odwagę i zaangażowanie. Mam nadzieję, że ten konkurs dodał Wam jeszcze więcej pewności siebie i jak to powiedziała w kilku słowach o sobie Natalia Lapinski, kandydatka numer 4, której motto na zawsze utkwi mi w pamięci, “Celuj aby trafić, a trafisz do celu.” Serdeczne podziękowania też rodzicom naszych pięknych kandydatek, bez których ten konkurs by się nie odbył. Dziekuję za zaufanie i lojalność oraz wkład włożonej pracy.”

Podczas gali nie zabrakło wielu wesołych momentów, jak choćby przeprowadzona w nietuzinkowy sposób loteria z nagrodami. Wylosować w niej można było na przykład rękawice podpisane przez boksera Adama Kownackiego, czy… trening z Tomkiem Adamkiem! Tę nagrodę wygrał jeden z jurorów Sławomir Gancarz. 

Galę uświetnił pokaz szermierki w wykonaniu GTA Gutkovskiy Fencing Academy z Fair Lawn, NJ oraz występ piosenkarki Agnieszki Grochala. Wśród gości ksiądz Tomasz Mazurek z Watykanu, który udzielił błogosławieństwa publiczności i kandydatkom.

Oprawę muzyczną zapewnili Dj Daniel Szewczyk i Dj Wiktor, a zdjęcia, które widzicie poniżej, są autorstwa Claudiq Photography Wojciech Ujda.  W przygotowaniu wideo, za które odpowiedzialny był Radosław Piekarz, Radka Film Studio.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here