Wycieczka do Yellowstone Park z firmą Ampol Inc – zobacz zdjęcia wycieczkowiczów!

Reklama - Advertisement

Kolejna udana wycieczka z firmą Ampol Inc. Tym razem podróżnicy wyruszyli do Yellowstone Park, czyli jednego z najpiękniejszych parków narodowych w USA – park słynie z możliwości podziwiania fauny i flory – to my jesteśmy gośćmi u zwierząt. Wrażenie na turystach zawsze robią przechadzające się swobodnie bizony, łosie czy sarny. Szczęśliwcom, nie raz, udało się wypatrzyć niedzwiedzia czy nawet kojota!

Podczas wycieczki grupa zwiedziła również pomnik upamiętniający indianina “Szalonego Konia – Crazy Horse” w Dakocie Południowej, znajdujący się nieopodal pomnik Głów Prezydentów w Mount Rushmore, a także Devils Tower, czyli “wieżę skalną” w Bear Lodge Mountains w stanie Wyoming. 

Na trasie wycieczek, firma wspomina również zmarłego w ubiegłym roku Marcina Sieradzkiego, podróżnika i przewodnika wycieczek, który pracował z Ampol Inc. Falgi polskie, oznaczane jego imieniem i datą śmierci, pozostawiane są w miejsach, które kochał. W Ameryce było ich wiele.

Zobaczcie galerię zdjęć nadesłanych przez Ampol Inc. Sprawdzajcie daty kolejnych wycieczek, szczególnie Wschód-Zachód – 16 dni na www.AmpolINC.com 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here