Wycieczka Wschód-Zachód z Ampol Inc (sierpień 2017) – ukryte zakątki w Yellowstone Park

Reklama - Advertisement

Firma Ampol Inc zaprasza na wycieczki po USA z polskim pilotem/przewodnikiem. Dokładny plan wycieczek www.AmpolINC.com

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z 16-dniowej wycieczki Wschód-Zachód, która rozpoczęła się 5 sierpnia, br. Jak zawsze, turyści podrożujący pod przewodnictwem firmy Ampol, zobaczyli najpiękniejsze miejsca w USA. Od St. Louis i słynnej bramy na Zachód, przez Canyonlands, Grand Canyon, Las Vegas, San Francisco, Los Angeles, Park Yellowstone po Chicago, i wiele atrakcji po drodze.

Szczególnie proszę zwrócić uwagę na to jakie ukryte zakątki w Parku Narodowym Yellowstone, zobaczyć można dzięki firmie AMPOL! Zapierające dech w piersiach widoki, natura w najlepszym wydaniu – ten park trzeba zobaczyć na żywo!

Przypominamy, wycieczki Wschód-Zachód organizowane są z firmą Ampol Inc od maja do października, a pełny program i daty wycieczek zobaczyć możecie na stronie: www.AmpolInc.com 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here