Piotr Świerczewski, piłkarz reprezentacji Polski oraz Łukasz Wachowski z PZPN zapraszają na Memoriał Kazimierza Deyny!

Advertisement

Już w najbliższy weekend, dwudniowe święto piłki nożnej w Metropolii nowojorskiej – Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich zaprasza na Memoriał Kazimierza Deyny – 26 i 27 sierpnia w Serbskim ośrodku White Eagles Blairstown, NJ 07825.

W tym roku, patronat nad wydarzeniem przyjął Polski Związek Piłki Nożnej, a gośćmi specjalnymi będą Piotr Świerczewski, polski piłkarz, reprezentant Polskiej reprezentacji narodowej w latach 1992-2003, a także Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski.

Wraz z Prezesem ZPKP, Jerzym Karwowskim, goście specjalni odwiedzili studio Radio RAMPA. Porozmawialiśmy o turnieju, ale również o zbliżających się eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 i o tym czego dopuszczają się nasi goście, kiedy w ferworze emocji oglądają mecze naszej reprezentacji. Powspominamy również czasy, kiedy to Piotr Świerczewski występował w barwach reprezentacji. 

 

Zapraszamy na Memoriał Kazimierza Deyny! W ten weekend, nie tylko pooglądacie polonijną piłkę nożną w najlepszym wydaniu, nie tylko poznacie gości specjalnych, ale także, spędzicie czas w rodzinnej atmosferze: podczas pikniku masa atrakcji dla dzieci – dmuchane trampoliny i zjeżdzalnie, żąglerka i wiele innych.

Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych w kat. Open, kat Over 30 i kat.Over 40, początek turnieju w sobotę i w niedzielę o godzinie 9:00 rano.

Turniej rozgrywany jest systemem grupowym (miniumum 3 mecze każdej drużyny), a następnie systemem pucharowym, w zależności od ilości startujących drużyn. Mecze rozgrywane są równocześnie na dwóch boiskach, drużyny grają w składach jedynasto-osobowych (10+1).

Szczegółowe info: http://zpkp-turniej-deyny.futbolowo.pl/

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here