Wywiad z Ben Solotaire, kandydatem na radnego dystryktu 33 w Nowym Jorku

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA był Ben Solotaire, który startuje w wyborach na radnego dystryktu 33. w nowojorskiej Radzie Miasta. Dystrykt 33 obejmuje m.in. dzielnicę Greenpoint. 

Solotaire od 5 lat jest pełnoetatowym pracownikiem biura obecnego radnego dystryktu 33, Stephen’a Levina. W rozmowie z Radio RAMPA opisuje, jak uważa, swoje największe dokonania ostatnich lat w pracy z mieszkańcami dystryktu. Odpowiada na pytania związane z finansowaniem i reformą nowojorskiej policji. planem na rozwój szkolnictwa, poprawę codziennego życia mieszkańców dystryktu. Posłuchajcie wywiadu:


Radio RAMPA wystosowało zaproszenie do udzielenia wywiadu wszystkim głównym kandydatom na stanowisko burmistrza miasta Nowy Jork i tym, którzy ubiegają się o stanowisko radnego w dystrykcie 33. Po akcaptacji zaproszenia i przeprowadzeniu wywiadu, będzie on dostępny do odsłuchania i obejrzenia na stronie Radio RAMPA. 

Przypominamy! #POLISHAMERICANVOTE

PAMIĘTAJ – Prawybory odbędą się 22 czerwca. Właściwe wybory 2 listopada. Więcej informacji Home | NYC Board of Elections (vote.nyc)

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here