You will never walk alone – fotorelacja z II. Turnieju im. Mateusza Wełny

Reklama - Advertisement

W sobotę, 23 lipca, miejsce miał drugi turniej fundacji im. Mateusza Wełny – młodego piłkarza polskiego pochodzenia, który pochodził z Sayreville, NJ. Mateusz zmarł w marcu 2015 roku, od tej pory jego rodzina i przyjaciele złączeni w Fundacji jego imieniem, organizują turniej piłkarski, galę pamięci, wręczenie stypendiów dla dobrze zapowiadających się piłkarzy – wszystko ku pamięci Mateusza.

Drugi turniej piłkarski the Welna Foundation cieszył się dużym zainteresowaniem – zarejestrowało się 28 drużyn, które w dwóch kategoriach, amatorskiej i zawodowej, walczyły o trofeum turnieju.W dywizji amatorskiej zwyciężyła drużyna Ron 2, złożona m.in. z byłych trenerów Mateusza – w dogrywce finału, pokonali oni 1:0 drużynę Fundacji Mateusza Wełny. W lidze zawodowej zwyciężyła drużyna ZPA Soccer Club z Perth Amoboy, która jest również zdobywcą tytuły sprzed roku.

Turniej to przede wszystkim czas aby przyjaciele i rodzina Mateusza spotkali się. Zobaczcie galerię zdjęc, relacja wideo i wywiady z uczestnikami już wkrótce w RAMPA Tv.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here