“Zarządzanie czasem” Polish American Women’s Club Podcast #2

Reklama - Advertisement

Polish American Women’s Club to projekt Radio RAMPA skierowany do współczesnych kobiet polskiego pochodzenia, mieszkających w USA. 

Odcinek #2 Zarządzanie Czasem

Osoba na stanowisku CEO w USA przepracowuje średnio 62,5 godziny w tygodniu, zgodnie z danymi Harvard Business School. A będąc na wakacjach? Średnio, CEO pracują 2,5 godziny dziennie. 

Dodatkowo, badania pokazują, że kobiety często preferują być na stanowiskach kierowniczych, bo pozwala im to lepiej łączyć obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. 

Jak zorganizować sobie czas, aby wykorzystywać go jak najlepiej? Na co najbardziej tracimy czas w pracy? Jak umiejętnie delegować zajęcia, aby czas w firmie rozdysponować jeszcze lepiej? A jakie wyzwania, w kwestii organizacji czasu, musi dzisiaj – wciąż jeszcze -pokonać kobieta? 

A na koniec również o tym, jak przez pandemię COVID, wiele kobiet bezpowrotnie straciło swój “zawodowy” czas i czy uda się go zrekompensować. 

Jakie są współczesne Polki w USA? Zdeterminowane i odważne; pracowite i innowacyjne; zajmują stanowiska praktycznie w każdej branży na rynku amerykańskim; dążą do samorealizacji; wiele z nich, łączy karierę z obowiązkami rodzinnymi.

Jak i Dlaczego? Tym chcemy się dzielić. Jak wybudować w sobie dyscyplinę, kiedy kończy się motywacja? W tym chcemy się wspierać. 

Projekt zaczynamy od Polish American Women’s Club podcast. Podcast prezentuje trzy subiektywne doświadczenia, współczesnych kobiet biznesu w Nowym Jorku – dziennikarka Monika Adamski, broker nieruchomości Basha Karolak, ARHOUSE Realty i adwokat Monika Dziewa zapraszają Was do zatrzymania się nad sprawami, które codziennie dotyczą każdej Was, mieszkającej w USA, kobiety przedsiębiorczej.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here