Zespół Green Secret wystąpi w koncercie dla Ukrainy w Point Pleasant Beach

Advertisement

Znany polonijnej społeczności zespół Green Secret, wystąpi 10 kwietnia w “Koncercie dla Ukrainy” zorganizowanym w Point Pleasant Beach w stanie NJ. Koncert odbędzie się w popularnym klubie Jenks Club przy Jenks Pavilion, o 5 po południu. Wydarzenie rozpocznie się występem Ukraińskiego Chóru Dumka of New York, znanego publiczności z występu w programie Saturday Night Live. Na scenie zagrają amerykańskie zespoły, a wśród nich zespół Green Secret, stworzony przez Polaków. 

Wokalistka zespołu, Anna Matlewska, na antenie Radio RAMPA, opowiada o ideii koncertu oraz repertuarze jaki przygotowuje Green Secret. Zespół wykona w większości swoje autorskie numery, ale jak powiedziała Ania, nie zabraknie polskiego coveru piosenki “Krakowski Spleen.”

Basista zespołu, Reda Woodcock, jest Amerykaninem, który dołączył do zespołu jako basista w roku 2020. W anglojęzycznym wywiadzie dla Radio RAMPA, zaprasza na koncert, ale również, dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z grą w Green Secret. 

Aby wziąć udział w koncercie, należy kupić bilety: Point Beach Cares: Concert For Ukraine tickets in Point Pleasant Beach at Jenks Club at Jenks Pavilion on Sun, Apr 10, 2022 – 5:00PM (axs.com)

Wysłuchaj wywiadu z Anną Matlewską:

 

Wysłuchaj wywiadu z Reda Woodcock (j. angielski):

 

Zespół Green Secret tworzą: Anna Matlewska, Marcin Nicpon Nicek, Adam Romanowski, Reda Woodcock.  

Zdjęcia: Archiwum Green Secret

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here