Zespół Power Play o przepisie na sukces, trendach i miłości Polonii do disco-polo

Power Play powstał z inicjatywy Sylwestra Gazdy – lidera, wokalisty zespołu oraz jego producenta muzycznego. Zespół tworzą również: Marcin “ketchup” Szkałuba oraz  Karol “czaruś” Kramarczuk.

Power Play wyróżnia gra na instrumentach na żywo – to oni byli prekursorem tego trendu w muzyce Disco-Polo. Z Panami rozmawiamy właśnie o tym, co teraz jest konieczne aby istnieć w bogatym nurcie tej rozrywkowej muzyki, co oni sądzą o nowych trendach i klasyfikajach muzyków, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę muzyczną, jaki jest ich przepis na sukces, ale także o tym, co po 17 latach istnienia zespołu, wciąż spędza im sen z powiek – o co teraz muszą dbać najbardziej?

Z zespołem rozmawiamy również o tym, dlaczego to Polonia tak właśnie ukochała sobie ich piosenki.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here