Zespół Weekend i Ona Tańczy Dla Mnie w Nowym Jorku!

Reklama - Advertisement

Zespół “Weekend,” wraz z piosenką “Ona Tańczy dla Mnie” jako jedyny polski zespół  znalazł się na 17 miejscu setki najlepszych wideo na świecie na kanale YouTube. W lutym 2013 roku zespół “Weekend,” z liderem Radosławem Liszewskim na czele, grali w największych miastach Stanów Zjednoczonych podczas swojej trasy koncertowej po Ameryce. Radosław Liszewski, wraz z organizatorami polskich koncertów w USA, Arturem i Radkiem, gościli w studio polskiego Radio RAMPA w Nowym Jorku.

W rozmowie z Radio RAMPA Radek Liszewski z zespołu “Weekend” mówił o ewenemencie piosenki “Ona tańczy dla Mnie,” o tabu na muzykę disco-polo, a także czy szykuje się jego kolaboracja z innymi gwiazdami, na przykład Krzysztofem Krawczykiem? Do piosenki “Ona Tańczy dla Mnie” tańczył sam Andrzej Gołota! W rozmowie poruszamy i ten temat!

Bilety na koncert zespołu “Weekend” w Nowym Jorku w Klubie Europa, rozeszły sie jeszcze przed ogłoszeniem koncertu! Tysięczna frekwencja odnotowana została również podczas koncertu zespołu “Weekend” w klubie Riverside w New Jersey! Podobnie było podczas koncertów zespołu Weekend w Trenton, New Britain i innych miastach.

Podczas koncertu zespół “Weekend” roztańczył zgromadzoną publiczność przy dźwiękach takich utworów jak “Ona Tańczy dla Mnie” oraz “Za Każdę Chwilę z Toba.”

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zespołem “Weekend” w Nowym Jorku!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here