Znany klub PACHA na Manhattanie zamyka swoje podwoje

Zdjęcie: PACHA NYC
Reklama - Advertisement

Znany z imprez do białego rana i wystepów najlepszych DJ świata, klub PACHA na Manhattanie, zamknięty zostanie w styczniu 2016, po 10 latach działalności. Na zakończenie, klub pożegna się ze swoimi bywalcami imprezą sylwestrową, i to nie byle jaką, bo trwającą 72 godziny!

Na stronie internetowej klubu, czytamy słowa jego prezesa, Eddie Dean’a: “średnia klubu nocnego to 18 miesięcy działalności – nasza to 120 miesięcy. Była tohttp://radiorampa.com/wp-admin/post.php?post=27223&action=edit dla nas szalona podróż, nigdy jej nie zapomnimy. Nasze ostatnie imprezy będą celebrowały różnorodność artystów, stylów i scen, które sprawiły, że klub był tak dobry.”

Klub podsumował swoje dziesięć lat w liczbach:

6 milionów fanów na parkiecie w ciągu 12,000 godzin imprez – to ponad 1,500 wydarzeń w ciągu 500 weekendów. Spalono w tym czasie prawie 10 miliardów kalorii. Barmani rozlali prawie 2 miliony butelek alkoholu. Oraz, jak twierdzi klubu, spłodzono w nim ponad 522 dzieci!

W grudniu odbędą się imprezy rocznicowe, a wystąpić mają m.in. Puff Daddy, Carnage i Markus Schulz.

Impreza sylwestrowa trwać będzie 72 godziny i składać będzie się na nią maraton muzyczny, prowadzony przez Jonathan’a Peters.

W styczniu 2016 klub żegnać się będzie, serią imprez pożegnalnych.

Klub PACHA Nowy Jork jest jedynym klubem PACHA w Ameryce Północnej. Został otworzony w 2005 roku i operuje na czterech piętrach, klubu liczącego sobie 30,000 stóp kwadratowych. Klub położony jest w dzielnicy Hell’s Kitchen, przy 618 W 46th St. Pierwszy klub PACHA powstał w miasteczku Sitges w 1967 roku. Kolejny, jeden z największych do dzisiaj, istnieje na Ibizie. PACHA swoje “oddziały” ma również w największych miastach Hiszpanii, a także w Brazyli, Rosji, Niemczech, Anglii, Egipcie, Portugalii i Austrii.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here