Zobacz jak bawiliśmy się podczas pierwszego balu Radio RAMPA!

Reklama - Advertisement

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pierwszego balu Radio RAMPA, który miejsce miał w lutym 2014 roku. Wtedy też po raz pierwszy nastąpiło rozstrzygnięcie pierwszej edycji plebiscytu Polak z Pasją, w którym nominowani byli: Ewa Maria Lewandowska, Daniel Sadowski, Anna Lakomy, Piotr Puchalski, Klaudia Morelowska, Zuzanna Ducka-Lubas oraz Anna Rożek.

Nagrodę główną zdobyła decyzją jury Ewa Maria Lewandowska, a Nagrodę Słuchaczy Daniel Sadowski.

W skład jurorów wchodzili: Marta Wesołowski, Ilona Lee, Zbigniew Rogalski, Alex Storożyński, Michał Siwiec, a w trakcie balu, również jego goście honorowi: Marcin Wrona, Daniel Jacob Dali i Konsul Generalna RP w Nowym Jorku, Ewa Junczyk-Ziomecka.

* * *

Dołącz do nas podczas tegorocznego balu, już 11 kwietnia: podczas balu, rozstrzygnięcie drugiej edycji Plebiscytu Polak z Pasją, spotkanie z gośćmi honorowymi Ritą Cosby i Marcinem Wroną! Poza tym, emocje i zabawa!

W tym roku, nominowani ubiegają̨ się̨ o symboliczną statuetkę̨ „Mikrofon Radio RAMPA” oraz nagrody o łącznej wartości $3,500, ufundowane przez Radio RAMPA.

Zwycięzca Nagrody Głównej wybrany zostanie przez jury w składzie: Małgorzata Mazurek, stojąca na czele Katedry Polskiej na Columbia University w Nowym Jorku; Karolina Zmarlak, nowojorska projektantka mody polskiego pochodzenia; Elżbieta Sokołowski, prezes organizacji Polonia of Long Island; Marcin Wrona, korespondent telewizji TVN w USA; Marek Skulimowski, dyrektor firmy INGLOT Cosmetics w USA.

Zabawa przewidziana jest od 7:30 p.m. Podczas balu dla gości przygotowana jest godzina koktajlowa z ciepłym bufetem, pięciodaniowa kolacja, słodkości z motywem Radio RAMPA, open bar. Muzykę na żywo zapewni zespół Zambrowiacy.

Więcej informacji i rezerwacje: 917 – 688 – 2424, [email protected] lub www.PolakzPasja.com.

Zobacz wideo, tak się bawiliśmy i świętowaliśmy.

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here