Zobacz jak Nasza Unia świętowała swoje pięciolecie w Illinois

Reklama - Advertisement

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa świętuje pięciolecie działalności w stanie Illinois. Dokładnie pięć lat temu otworzone zostały dwa oddziały Naszej Unii w Norridge i Mount Prospect, rok później Unia otworzyła kolejny oddział w Bridgeview. Obecnie, z usług P-SFUK w Illinois korzysta ponad 12 tysięcy członków.

“Wyniki jednoznacznie wskazują, że decyzja o ekspansji działalności Naszej Unii na Chicago nie tylko była słuszna, ale jest wielkim sukcesem,” powiedział Pan Bogdan Chmielewski, CEO Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. “Trzy oddziały mają ponad 117 milionów dolarów na kontach członkowskich i udzieliły pożyczek na ponad 114 milionów.”

Wśród gości byli oczywiście członkowie P-SFUK z Chicago i okolic, uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Jana Kochanowskiego w Norridge,przedstawiciele organizacji współpracujących z Naszą Unią na terenie Illinois, oraz Pan Michael Fryzel, były przewodniczący NCUA, który od października 2014 roku jest członkiem P-SFUK w Chicago.

Nie zabrakło urodzinowego tortu, uroczyście pokrojonego przez kierowniczki oddziałów w Norridge i Mount Prospect, Panią Katarzynę Kwaterkiewicz i Panią Annę Mścisz.

Gości pobłogosławił ojciec Zbigniew Pienkos, kapelan P-SFUK.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here