Walentynki w szczytnym celu: Bal Fundacji “Uśmiech Dziecka”

Reklama - Advertisement

Już po raz 12. odbył się Walentynkowy Bal Fundacji “Uśmiech Dziecka,” która z powodzeniem pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce i w USA od 1999 roku.

Podczas balu, który miejsce miał 7 lutego w sali “Da Mikele Illagio” w Elmhurst, w szczególny sposób wyróżniono Państwa Marię i Zygmunta Bielskich, za wkład z  pracę z polonijną młodzieżą. Państwo Bielscy prowadzą grupę polonijnych harcerzy, którą rozwijają w duchu patriotycznym. Ponadto, Pani Maria jest członkiem zarządu Marie Sklodowska-Curie Professional Women’s Association, a Pan Zygmunt jest obecnie prezesem Pulaski Association of Business and Professional Men.

Podczas balu, ogłoszony został również następca Artura Dołęgi, dotychczasowego prezesa fundacji. Na okres kolejnej, dwuletniej kadencji, już od 1 marca, powołany został Marek Skulimowski, dyrektor firmy INGLOT Cosmetics.

Oczywiście, jak każde wydarzenie Fundacji, głównym celem była zbiórka pieniędzy na cel charytatywny. Tym razem celem było niesienie pomocy dla Jasia Karwowskiego, który cierpi na rzadki przypadek ciężkiego nowotworu oka. Jasiu przebywa już w Nowym Jorku i jest w trakcie bardzo kosztownego leczenia. Podczas balu przeprowadzono loterię z nagrodami oraz aukcję obrazów, która była bardzo udana.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, a już wkrótce dostępna będzie relacja audio, z której dowiecie się szczegółów.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here