84. Parada Pułaskiego 2021 – Transmisja na żywo z NYC – niedziela, 3 października

Reklama - Advertisement

pulpulaski Już w najbliższą niedzielę, 3 października, Polonia powraca na Piątą Aleję aby wziąć udział w 84. Paradzie Pułaskiego. W tym roku Parada honoruje Jana Pawła II, w setną rocznicę jego urodzin.

Marszałkiem Głównym Parady jest Heidi Jadwiga Kopala z New Jersey. Wybrani zostali również Marszałkowie honorowi: Helena Knapczyk, sybiraczka, prezeska Korpusu Pomocniczego Pań, zasłużona od dekad dla Polonii; Anita Włodarczyk, trzykrotna, złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata. 

Scena główna Parady Pułaskiego mieści się przy 42. ulicy i Piątej Alei. To tam parada ma rozpocząć się oficjalnie o 12:30 p.m. Radio RAMPA transmitować będzie na żywo – bądźcie z nami w niedzielę, 3 października!

Transmisja nastąpi tutaj na stronie internetowej Radio RAMPA / Rampa TV

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here