Anita Włodarczyk w Nowym Jorku – wywiad w Radio RAMPA

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Anita Włodarczyk, trzykrotna zdobywczyni złotego medalu na igrzyskach olimpijskich w rzucie młotem, czterokrotna mistrzyni świata. Anita odwiedziła studio Radio RAMPA podczas pobytu w Nowym Jorku – wyjazd, jak przyznaje Anita – jest jej prezentem za złoto w Tokio. Pomimo aury wakacyjnej, polska mistrzyni poświęca jednak dużo czasu na spotkania ze swoimi fanami za oceanem, a także, odwiedza polskie szkoły – jak mówi sama Anita, Polonia cieszy się z jej sukcesów “do kwadratu.” 

W wywiadzie z Moniką Adamski, Anita Włodarczyk mówi czym dla niej jest “siła kobiet.” Opowiada skąd sama czerpie siłę. Jak przyznaje, dużą dawkę motywacji daje jej zwycięstwo – to dzięki kolejnym sukcesom, nie poddaje się. Anita opowiada o drodze do Tokio, przeciwnościach związanych z zahamowaniem treningów i o zdobyciu złotego medalu w Tokio, właśnie w cieniu ostatniej kontuzji. W studio, Anita zaprezentowała wszystkie trzy zdobyte przez siebie na olimpiadach złote medale. 

Olimpijka przyznaje, że po śmierci Kamili Skolimowskiej, brakuje jej osoby, na której mogłaby się wzorować. Teraz, sama chce stanowić jak najlepszy wzór do naśladowania, bo świadoma jest jak wiele młodych dziewczynek patrzy na nią z podziwem. Anita Włodarczyk dzieli się również tym, co z perspektywy czasu wie, że najbardziej poświęcić musiała dla kariery. 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here