Adam Kownacki po wygranej walce z Martinem na Brooklynie (wywiad audio)

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest niepokonany Adam Kownacki – bokser, który w minioną sobotę, wygrał swoją 18. walkę, a jego przeciwnikiem był były mistrz organizacji IBF Charles Martin. Walka miejsce miała w Barclays Center na Brooklynie, a emitowana była na żywo w telewizji Showtime – w rekordowym momencie walki, oglądało ją ponad pół miliona osób. Dziesięciorundowa walka, którą Kownacki wygrał na punkty, od początku trzymała w napięciu.

Na trzy dni po walce, rozmawiamy o kulisach pierwszych minut po zejściu z ringu, analizujemy kolejne rundy oraz postawę samego Adama jak i jego przeciwnika, a także, pytamy Adama o plany.

Posłuchajcie wywiadu w wersji radiowej, a w najbliższy czwartek, 13 września, emisja wideo na Facebook Live na fanpage Radio RAMPA o godz. 3 p.m. czasu nowojorskiego. 

 

Adam Kownacki dalej niepokonany! Polak po raz kolejny zwycięża w Nowym Jorku

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here