Andrzej Fonfara – życie “po boksie” i typy na galę boksu w Las Vegas

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA był Andrzej Fonfara, polski bokser, były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej. Andrzej Fonfara gościł w Nowym Jorku na zaproszenie lokalnego fanklubu Legii Warszawa, której sam jest wiernym kibicem. Wraz z fanklubem Legii, wziął udział w niedzielnej Paradzie Pułaskiego na Manhattanie, gdzie przyjęty został z dużym entuzjazmem. W wywiadzie dla Radio RAMPA, Fonfara opowiedział o swoim “życiu” po zakończeniu kariery zawodowej, a także, wytypował wyniki walk zaplanowanych na sobotnią galę boksu w Las Vegas.

Fonfara zakończył swoją karierę oficjalnie w lutym 2019 roku, ale kibice i świat boksu, wciąż nie dają mu “spokoju” na emeryturze. Wielu wierzy w to, ze powóci na ring, a sam Fonfara w 2020 roku, dał ku temu kilka powodów. W Radio RAMPA mówi o tym jak będzie rzeczywiście. Andrzej Fonfara opowiada również o swoich innych projektach związanych z boksem – Fonfara Managment i debiucie Michała Olasia, a także karierze trenera, której się podejmie. Gość Radio RAMPA zdradza również szczegóły “gali bokserskiej pod muszką”, o której w Chicago krążą legendy, a której jest organizatorem.

Andrzej Fonfara przedstawia również swoje typy na sobotnią galę bokserską w Las Vegas. To podczas tej gali dojdzie do rewanżu Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem – Fonfara analizuje pierwszą walkę Kownacki vs. Helenius, na której był, a także mówi co myśli o stylu i szansach Adama Kownackiego. Gość Radio RAMPA typuje również wynik pojedynku Wilder vs. Fury.

Na koniec, rozmowa obraca się wokół spraw współczesnych – Chicago staje się coraz bardziej niebezpiecznym miastem. Mimo to, jak mówi bokser, nie zamierza się wyprowadzać, a broń, w razie czego ma w gotowości. Andrzej przyznaje również, że jest zwolennikiem “wolności” i tłumaczy, dlaczego nie wspiera nakazów szczepień, z którymi doświadczenie z pierwszej ręki miał choćby podczas swojego krótkiego pobytu w NYC.

Zapraszamy!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here