Apel o pomoc: Peter Kartava uległ wypadkowi w Polsce, od dwóch tygodni przebywa w śpiączce

Reklama - Advertisement

Paulina Wilk, to Polka od 10 lat mieszkająca w USA. Podczas wyjazdu do Polski, ze swoim chłopakiem, Peterem Kartava, parę spotkała tragedia – Peter jadąc do sklepu, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, po którym przewieziony został od razu do szpitala, gdzie od dwóch tygodni już przebywa w śpiączce. Nie ma ubezpieczenia polskiego, a po przebudzeniu się, poddany będzie musiał być kosztownej rehabilitacji.

Peter jest trenerem sztuk walki w International Training Center of New York. Jego dziewczyna, Paulina, założyła stronę GoFundMe, gdzie każdy kto pomóc chce w sfinansowaniu leczenia, może złożyć swoją donację. Szczegóły:

https://www.gofundme.com/peters-medical-fund-2vmxaqkw

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here