Bankiet i śniadanie przed Paradą Pułaskiego tylko dla zaszczepionych

Reklama - Advertisement

Udział w tegorocznym bankiecie i śniadaniu przed Paradą Pułaskiego zarezerwowany będzie tylko i wyłącznie dla osób zaszczepionych, takie informacje przekazali Radio RAMPA, członkowie komitetu głównego Parady. Nie uznawane będą żadne wyjątki – nie będzie wyjątków dla ozdrowieńców czy osób, które chciałyby okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

“Po spotkaniu w Marriott Marquis mamy potwierdzenie, że Marriott musi się dostosować do najnowszych rozporządzeń dotyczących restauracji. Każdy więc chcący wziąć udział w bankiecie, musi również być zaszczepiony. Jak na razie, nie ma wyjątków,” przekazała w wiadomości do Radio RAMPA, Heidi Jadwiga Kopala, Główny Marszałek tegorocznej Parady Pułaskiego. Jak poinformowała również Kopala, nie trzeba będzie mieć założonych masek; dodatkowo, osoby przebywające w hotelu nie muszą być zaszczepione, chodzi tylko o osoby przebywające wewnątrz restauracji i baru. “Przykre to dla mnie, ponieważ już wiem, że wiele osób, które miały zamiar wzięcia udziału, nie jest zaszczepione,” kończy tegoroczna Marszałek. Te same zasady będą dotyczyły uczestników tradycyjnego śniadania przed Paradą.

Od 16 sierpnia, w mieście Nowy Jork, wstęp do restauracji czy centrów rozrywki możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych. Zasada w pełni egzekwowana będzie od 13 września. Bankiet przed Paradą Pułaskiego odbywa się co roku w hotelu Marriott Marquis na Times Square, na tydzień przed paradą – w tym roku będzie to 25 września. Śniadanie przed paradą odbywa się w 3 West Club na Manhattanie, zaraz po Mszy Świętej w katedrze św. Patryka. Zasada nie dotyczy miejsc religijnych i kościołów, dlatego we Mszy Świętej udział będzie mógł wziąć każdy. 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here