Bayern Monachium vs. Real Madryt: Trening na stadionie Metlife

Na dzień przed wyprzedanym meczem towarzyskim Real Madryt vs. Bayern Monachium na stadionie Metlife w East Rutherford, NJ, miejsce miał trening publiczny obu drużyn. Oprócz rozgrzewki, managerowie oraz członkowie zarządu spotkali się z dziennikarzami. Radio RAMPA managera drużyny Bayern Monachium zapytało o to jak ocenia on występ Roberta Lewandowskiego w trakcie Euro, ale i ostatniego sezonu ligowego. Ten materiał u nas jeszcze dzisiaj.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia z treningu i konferencji prasowej. Dużym rozczarowaniem dla kibiców jest fakt, że w USA nie pojawił się żaden z topowych piłkarzy: nieobecni są Robert Lewandowski, Thomas Muller, Arjen Robben, Renato Sanches czy Christiano Ronaldo. Większość z nich przebywa na urlopie do 5 sierpnia – Robert Lewandowski odpoczywa po Euro, Christiano Ronaldo leczy kontuzję – to na nich najbardziej czekała amerykańska publiczność.

Radość kibiców wywołało pojawienie się jednak takich zawodników jak były piłkarz reprezentacji Hiszpanii i Realu Madryt, Raúl González Blanco, oraz oczywiście, manager Realu Madryt, występujący jako trener drużyny, Zidane Zinedine.

Zobaczcie:

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here