#Błądsędziego po karnym Błaszczykowskiego – internauci apelują o powtórzenie meczu

Zdjęcie: Facebook Kuba Blaszczykowski
Reklama - Advertisement

Internet oszalał po tym, jak jeden z jego użytkowników na swoim koncie na Twitter, opublikował zdjęcie, będące tzw. print screen z wczorajszego meczu Polska – Portugalia: na zdjęciu widać, że bramkarz Portugalii wychodzi poza linię bramki, w momencie kiedy Kuba Błaszczykowski strzela karnego.

Powstała akcja w mediach społecznościowych #błądsędziego, która pokazać ma ilu polskich kibiców uważa, że mecz trzeba powtórzyć, ze względu właśnie na ten błąd. Prawda jest jednak taka, że niestety, mecz nie zostanie powtórzony i Polska na Euro nie wróci. Więcej możecie posłuchać w komentarzu jakiego Radio RAMPA po Euro udzielił Jerzy Engel, były trener reprezentacji: http://radiorampa.com/jerzy-engel-po-euro-o-grze-polakow-wzroscie-wartosci-pilkarzy-i-karnym-blaszczykowskiego/

Karnego możecie zobaczyć tutaj:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here