Jerzy Engel po Euro: o grze Polaków, wzroście wartości piłkarzy i karnym Błaszczykowskiego

Reklama - Advertisement

Jerzy Engel, były trener reprezentacji Polski, wieloletni komentator piłki nożnej, specjalnie dla Radio RAMPA, komentuje występ polskiej reprezentacji podczas Euro 2016.

Po przegranym w karnych meczu z Portugalią, internet oszalał, kiedy zauważono, że prawdopodobnie bramkarz Portugali stał przed linią bramki, kiedy strzelał Błaszczykowski. Internauci apelują o powtórkę meczu. Jest to niemożliwe, a jak mówi Pan Engel, “błędy są częścią gry.”

Dodatkowo, ile wzrosła wartość naszych piłkarzy po występach na Euro, jak przygotowujemy się na Mistrzostwa Świata 2018 i kto według trenera, o tytuł mistrza Europy zawalczy w finale? Posłchajcie.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here