Brooklyn: 22 osoby w szpitalu po marihuanie

22 osoby zostały hospitalizowane we wtorek, po tym jak użyły one syntetycznej marihuany, znanej pod nazwą K2. Sytuacja miała miejsce w dzielnicy Bedford-Stuyvesant na Brooklynie.

Jak wynika z raportu Departamentu Zdrowia, wszystkie osoby zgłosiły się na izbę przyjęć z podobnymi symptomami, w dzielnicy Bed-Stuy. Policja sprawdza, czy podobne przypadki nie zostały zarejestrowane w innych częściach miasta.

Policja przypomina, że K2 to marihuana syntetyczna, której użycie jest bardzo niebezpieczne. Dzięki akcjom prewencyjnym władz Nowego Jorku, udało się już zmniejszyć ilość przyjęć związanych z użyciem K2 – nie udało się ich jednak wyeliminować całkowicie.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here