Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams na Paradzie Pułaskiego

Reklama - Advertisement

Burmistrz miasta Nowy Jork Eric Adams wziął udział w 85. Paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku. Adams podkreślał, że Amerykanie polskiego pochodzenia są ważną społecznością w Nowym Jorku – “wierzą w rodzinę, w mały biznes, w bezpieczeństwo. Zgadzamy się co do najważniejszych kwestii, aby przywrócić [świetność] Nowego Jorku. Ta parada jest symbolem tego, jak nasze różnorodne grupy, jednoczą się, aby uczynić z Nowego Jorku najlepsze miasto na świecie.”

Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA, podziękowała burmistrzowi za udział w Paradzie, na co burmistrz odpowiedział: “Dziękuję. Przez osiem lat, burmistrz nie był tutaj obecny. Burmistrz wrócił.”


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here