CEO Bogdan Chmielewski podsumowuje rok 2021 w PSFCU

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest CEO Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej Bogdan Chmielewski, który podsumowuje rok 2021 w Naszej Unii. Bogdan Chmielewski przedstawia zestawienie finansowe Naszej Unii za rok 2021 – w tej kwestii mówi między innymi o wysokości depozytów oraz zyskach Naszej Unii. PSFCU liczy już 110 tysięcy członków. W 2021 roku otworzono nowy oddział w Fairfield, NJ, a także pomimo pandemii, Nasza Unia wzięła udział w prawie 400 polonijnych wydarzeniach, nieustannie wspierając Polonię również jako sponsor. W 2021 roku Naszą Unię odwiedziła mistrzyni olimpijska Anita Włodarczyk, która również dołączyła do PSFCU jako aktywny członek. Również, oddziały PSFCU w Nowym Jorku odwiedziła Pierwsza Dama RP Agata Duda. W 2021 roku, PSFCU utworzyło równiez biuro pożyczkowe w New Britain, CT. 

Bogdan Chmielewski mówi o planach PSFCU na rok 2022: utworzenie nowych oddziałów w stanach takich jak Indiana czy Wisconsin. Unia chce utrzymać obecnie bardzo wysoką jakość usług.

Na koniec rozmowy, CEO PSFCU komentuje obecną sytuację na rynku finansowym w USA – rozwój ekonomiczny, a zarazem wysoka inflacja, sprawiają, że finansowa sytuacja w USA jest niepewna. Jak podkreśla Bogdan Chmielewski, inflacja była do przewidzenia – obecnie warto więc inwestować pieniądze, aby zabezpieczyć swoje oszczędności. Jak to zrobić? Posłuchajcie:


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here