Cezary Pazura w Radio RAMPA – dla aktorstwa nie musiałem nic poświęcić, wręcz przeciwnie

Reklama - Advertisement

Radio RAMPA zaprasza do obejrzenia wywiadu z jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów, Cezarym Pazurą. Rozmowa zarejestrowana została przed występem w Cracovia Manor, w Wallington, NJ.

Cezary Pazura przybył do USA z trasą kabaretową “Wujek Czarek na żywo.” Aktor ma za soba pełne pracy wakacje, i jak sam mówi, gra teraz film za filmem. Już w styczniu, zobaczymy film “Psy 3.” W trakcie rozmowy, zapytaliśmy również o inne tytuły, m.in. czy powstanie “Chłopaki nie płaczą 2,” a także, powróciliśmy do czasów filmu “Szczęśliwego Nowego Jorku,” i realiach jego powstawania.

Wywiad z Cezarym Pazurą to również rozmowa o cechach narodowych Polaków, emigracji, oraz tym, że Polska jest podzielona. O tym że nic nie musiał poświęcić aby zostać aktorem, a za to, ile zyskał. O momencie kiedy zszedł z pierwszych stron gazet i jak sobie z tym momentem poradził. O tym również, jak prowadzenie kanału na YouTube odbierane jest w jego branży i czy ma to dla niego znaczenie.

A na koniec, już z przymróżeniem oka, o tym, o czym plotkują kiedy spotyka się z Bogusławem Lindą 😉

Sponsor materiału:

Block O’Toole & Murphy, LLP Wierzbicki – Wypadki | 646-863-5538 | www.blockotoole.com

Wybierz kancelarię z najlepszymi wynikami.

Wypadki

  • W Pracy
  • Na Budowie
  • Samochodowe
  • Na Posesji
  • Workers’ Compensation

Porozmawiaj bezpośrednio z polskim adwokatem za darmo

Pawel Wierzbicki – 646-863-5538

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here