Co musisz wiedzieć o rozliczeniach podatkowych za rok 2022?

Advertisement - Reklama

Gościem Radio RAMPA jest Kacper Grabiński, CPA w firmie A & W Tax Services Associates. Tematy rozmowy to rozliczenia podatkowe za rok 2022 – jak należy przygotować się do ich składania? Co zmieniło się w kwestii rozliczeń względem roku 2021 – odchodzi kilka “covidowych” ulg podatkowych – nasz gość tłumaczy szczegóły. Kacper Grabiński mówi również o rozliczeniach i takich sprawach jak: krypto waluta, student debt relief, czy kontrowersyjny zapis, zgodnie z którym, trzeba będzie rozliczać się z przesyłek w aplikacjach bezgotówkowych, jak n.p. Zelle. 

Zapraszamy! Pomoc w kwestiach rozliczeń podatkowych możesz uzyskać w biurze A&W Tax Services Asscoaites na Greenpoincie – również w języku polskim.

125 Nassau Ave Fl 2, Brooklyn, NY 11222

Phone: (718) 349-1026

Koniecznie powiedz, że dzwonisz z polecenia Radio RAMPA!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here