Cztery osoby nie żyją, sprawca wciąż na wolności – strzelanina w Nashville

Reklama - Advertisement

Policja w Nashville poszukuje 29-letniego Travis Reinking z Illinois, który dzisiaj nad ranem zabił cztery osoby, otwierając ogień w restauracji Waffle House w Antioch, na obszarze Nashville. Policja ostrzega mieszkańców, “Zamknijcie drzwi, ale miejcie oczy szeroko otwarte.” Sprawca przyjechał na miejsce samochodem zarejestrowanym na siebie, ale jak podają władze, z miejsca strzelaniny oddalał się pieszo i może być nagi.

 

Mężczyzna wtargnął do Waffle House o godz. 3:25 nad ranem czasu lokalnego, ubrany tylko w zieloną kurtkę. Jeden z klientów restauracji zdołał zabrać mu broń, po czym sprawca uciekł, zrzucając kurtkę. 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here