Reklama - Advertisement

Z niedzielnego konkursu Raw Air w Vikersund wycofał się nagle Dawid Kubacki. Taką informację przekazał Polski Związek Narciarski za przyczynę podając względy osobiste.

W poniedziałek, na Facebooku, Dawid Kubacki napisał, że kończy swój sezon narciarski, a przyczyną są problemy zdrowotne jego żony:

“Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze”.

To oznacza, że Halvor Egner Granerud już wygrał Puchar Świata w skokach narciarskich, ale jak pisze Dawid, nie to jest teraz najważniejsze.

Zdjęcie: Dawid Kubacki/Facebook

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here