Donald Trump i 11 dni, które zmienią świat. Czy dojdzie do spotkania z Prezydentem Andrzejem Dudą?

Reklama - Advertisement

Od nominacji na urząd sędziowski w Sądzie Najwyższym USA, po szczyt NATO w Brukseli, wizytę w Wielkiej Brytanii i spotkanie z Królową Elżbietą, po szczyt z Vladimirem Putinem, najbliższe 11 dni prezydenta Stanów Zjednoczonych, według amerykańskich dziennikarzy, mogą zmienić świat jakim go znamy… Chodzi tutaj oczywiście o relacje międzynarodowe.

Dodatkowo, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch powiedział, że polska strona jest zainteresowana spotkaniem prezydenta Andrzej Dudy z amerykańskim prezydentem Donaldem Trumpem. Mogłoby do niego dojść podczas szczytu NATO, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Brukseli. W rozmowie z radiową Jedynką minister Soloch zaznaczył jednak, że w tej kwestii nie zapadły na razie żadne ustalenia. “Takie spotkanie jest niewykluczone, jesteśmy tym zainteresowani. Na dzień dzisiejszy nie można z całą pewnością powiedzieć, że ono nastąpi,” powiedział Soloch.

Posłuchajcie o szczegółowych planach prezydenta Donalda Trumpa:

(RadioRAMPA/IAR)

Rampa Ranek
RAMPA Ranek to audycja radiowa od 7-10 a.m. od poniedziałku do piątku. Najważniejsze wiadomości, sport, biznes, kultura i wydarzenia. Dobra, polska muzyka. Słuchaj na www.RadioRAMPA.com lub poprzez bezpłatną aplikację RADIO RAMPA na telefony komórkowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here